Яким має бути ідеальне резюме

Питання пошуку роботи часто може стати дуже складним завданням, вирішити яке можна тільки використовуючи певний підхід. Якщо ви хочете зробити правильний вибір і знайти ту роботу, яка буде дійсно вам підходити, то критично важливо написати правильне резюме. Для того, щоб його скласти, варто використовувати спеціалізоване керівництво, що дозволить відкинути все непотрібне сміття і зробити ваше резюме максимально продуктивним. Незалежно від того, потрібна вам робота в Києві або будь-якому іншому місті, до цього питання потрібно поставитися максимально серйозно. При цьому потрібно буде зробити все для того, щоб роботодавець міг помітити необхідну інформацію у вашому резюме. Давайте поговоримо про це більш детально.

Особливості формування правильного резюме

  1. Структуруйте інформацію. Окремі пункти резюме варто виділити і підкреслити. При цьому критично важливо буде все грамотно структурувати і розділити на смислові блоки. Більшість фахівців з підбору персоналу виділяють всього кілька секунд на прочитання резюме. Якщо за цей час вони не зможуть зачепити там за щось привабливе, то вони його залишають і переходять до наступного. Отже, якщо ви хочете мати максимальні шанси на успіх, то слід структурувати всю інформацію і зробити своє резюме максимально читабельним. Це дозволить фахівцеві з відділу кадрів знайти ту інформацію, яка його дійсно цікавить. При цьому можна також зробити акценти, розміщуючи інформацію в певному місці або виділяючи її на тлі решти. Тільки тут важливо розуміти, що саме може мати принципове значення для фахівця з відділу кадрів.
  2. Приберіть все зайве. Сучасне ідеальне резюме не повинно містити більше 2-х сторінок. При цьому багато експертів говорять про те, що навіть 1-ої сторінки буде цілком достатньо для роботодавця. Як показує практика, зараз кожен фахівець з відділу з пошуку кадрів повинен щодня стикатися з дійсно великим потоком різних резюме. Отже, якщо він реально хоче знайти там щось цікаве, то у нього особливо немає часу на ознайомлення з великими і безглуздими описами. Під цю особливість потрібно просто підлаштуватися і відразу дати їм можливість зосередитися на тій інформації, яка може мати принципове значення. Приберіть зі свого резюме все зайве і ви відразу ж помітите, що до вас почнуть проявляти інтерес більше різних компаній. У перспективі це дасть можливість знайти саме ту роботу, яка буде для вас максимально цікавою.
  3. Зосередьтеся на тій інформації, яка має значення для конкретної позиції. Якщо ви шукаєте якусь конкретну позицію, то створюйте резюме саме під неї. Якщо ж вам цікаві відразу кілька напрямків, то ви можете звернути увагу на кілька різних професій, і створювати по окремому резюме під кожну з обраних позицій. Тільки так ви зможете відразу ж цілити в центральні інтереси компанії, адже при спробі створити універсальне резюме, яке підійде відразу для декількох професій, в підсумку ви ризикуєте отримати той варіант, який буде повністю не відповідати очікуванням роботодавця. Не полінуйтеся витратити час на складання окремих резюме під кожну посаду, тільки так ви зможете підвищити свої шанси на успіх.

Куди подавати резюме?

Оптимальним варіантом будуть спеціалізовані сайти, які постійно мають велику кількість різних вакансій. Там ви з легкістю зможете задовольнити свій інтерес і знайдете саме ті пропозиції, які можуть мати найбільшу цінність. Є також і інші варіанти, однак розмістити своє резюме варто відразу на декількох майданчиках з пошуку роботи, які користуються найвищим рівнем популярності в країні. Тільки потім ви можете звернути увагу на інші портали.