Статьи

Переваги Прозорро.Продажі для усіх користувачів

Прозорро.Продажі – це підсистема системи Прозорро, яка була створена в 2016 році з метою ліквідації корупційних схем продажу держмайна. Не дивлячись на те, що вона функціонує лише декілька років, вона встигла зарекомендувати себе в якості надійного інструменту боротьби з тіньовими схемами реалізації державного та комунального майна.

Продолжить читать «Переваги Прозорро.Продажі для усіх користувачів»

Оренда вагонів в Україні

З 2018 року в нашій державі змінилась процедура оренди залізничних вагонів. Окрім цього, під зміни потрапили також і цистерни, вагони для перевезення зерна та іншої продукції. З того часу з’явилась можливість орендувати частину всього гаражу Укразалізниці, а допоможе в цьому система Прозорро.Продажі.

Продолжить читать «Оренда вагонів в Україні»

Юридическое сопровождение Прозорро-продажи

Юридическое сопровождение участников аукционных тендерных торгов представляет собой комплекс организационно-правовых мер, целью которых является обеспечение безусловного соблюдения законодательных требований по осуществлению процесса выставления лотов и участия в торгах.

Продолжить читать «Юридическое сопровождение Прозорро-продажи»

Заказать запчасти на современные марки автомобилей

Если у вас есть желание выбирать и приобретать оригинальные и качественные запчасти на собственный автомобиль, тогда вам стоит обязательно обращаться только в проверенные интернет-магазины. Не стоит экономить на покупке дешевых и бывших в употреблении деталей. Это негативно отразится на общей безопасности в процессе активной эксплуатации транспорта. Обратите внимание на широкий ассортимент проверенных и практичных товаров высокого качества.

Продолжить читать «Заказать запчасти на современные марки автомобилей»

Пиломатеріали хвойних порід

Деревна сировина використовується в будівництві як будівельний ліс, при будівництві дахів, для оздоблювальних робіт, для виробництва підлог та паркетів. З дерева виготовляють меблі, тераси, сходи, а також вікна та двері. Основною сировиною деревообробної промисловості є пиломатеріали. Його використання величезне. Пиломатеріали з твердих порід дерева ідеально підходять для столярних та меблевих робіт, а хвойні — для виробництва вікон, дверей та підлоги. 

Продолжить читать «Пиломатеріали хвойних порід»

CRUSADER KINGS 3 III ROYAL EDITION: обзор популярной игры

CRUSADER KINGS 3 III ROYAL EDITION — это глобальная игра в жанре глобальной стратегии. Основные даты, которые затронуты в данном игровом процессе: далекий 867 год и 1066 год. Главная отличительная характеристика этой части серии большой игры — значительный охват территории. Также большое внимание здесь уделяется разнообразным деталям и дополнительным элементам. В данной увлекательной для каждого активного пользователя игре вы обязательно найдете разные графства, владения баронов.

Продолжить читать «CRUSADER KINGS 3 III ROYAL EDITION: обзор популярной игры»

Українців очікують нові правила оподаткування міжнародних відправлень

Верховна Рада прийняла законопроект під номером 4278, який передбачає внесення змін до податкового кодексу. Це дозволить ввезення посилок з-за кордону без податку. Вартість товару не має перевищувати 150 євро. «За» проголосувало 346 депутатів.

Продолжить читать «Українців очікують нові правила оподаткування міжнародних відправлень»

Система державних закупівель на порталі Прозорро

Сучасний ринок державних електронних закупівель може принести вам якісні замовлення та забезпечити всім необхідним, щоб ви могли почати виводити своє підприємство на новий рівень. Суть в тому, що саме тендерна система на даний момент вже стала для багатьох підприємців основним способом шукати нові замовлення. Отже, саме тут ви також можете оптимізувати певні процеси та врешті решт вийти на максимально якісні результати у відповідній категорії. Як тільки ви почнете все аналізувати, можна буде говорити про детальне ставлення до вказаного сектору ринку. 

Продолжить читать «Система державних закупівель на порталі Прозорро»

Реалізація кругляку на товарних біржах України

2020 рік став проривним на ринку кругляку в Україні. Товарна біржа Українська універсальна біржа стала однією з офіційних майданчиків системи Прозорро.Продажі, на котрій розпочалась продажі кругляка. Зміни було запроваджено завдяки постановам Кабінету Міністрів України, та адміністрації товарної біржі.

Продолжить читать «Реалізація кругляку на товарних біржах України»

Как не прогадать с выбором подушки в интернете

Выбор идеальной подушки – это не такая простая задача, какой он может показаться. Многие могут подумать, что может быть сложного в выборе подушке. Речь идет не об автомобиле, мебели и даже не о мобильном телефоне.

Продолжить читать «Как не прогадать с выбором подушки в интернете»