Реалізація кругляку на товарних біржах України

2020 рік став проривним на ринку кругляку в Україні. Товарна біржа Українська універсальна біржа стала однією з офіційних майданчиків системи Прозорро.Продажі, на котрій розпочалась продажі кругляка. Зміни було запроваджено завдяки постановам Кабінету Міністрів України, та адміністрації товарної біржі.

Детальніше переглянемо можливість в цій статті. Окрім того, проведемо невелику аналітику статистики за 2020 рік, та розповімо про користь від участі на онлайн-торгах від Української універсальної біржи.

Реалізація кругляка на Прозорро.Продажі

Аналізуючи статистику продажів в системі Прозорро.Продажі взагалі, стало зрозуміло, що сегмент електронних торгів необробленою деревиною став найпопулярнішим. Українська універсальна біржа стала причиною такого ажіотажу, оскільки цифри розповідають про найкращі показники від проведення торгів саме тут.

Пройшли ті часи, коли на ринку маніпулювали продажами лісоматеріалу. Тіньові схем, несплата податків знищення конкуренції – все це у минулому. Відтепер, працює єдина система, котра забезпечує проведення відкритих, чесних та прозорих торгів. Більше не вийде домовитись із виробником стосовно обсягів лісоматеріалу. Всі лоти відкриті, а компанії надають 100% інформації про себе.

Через це стає неможливо вводити в гру компанії-одноднівки. Адміністрація дуже ретельно за всім слідкує, та не позбавляє такої можливості й інших учасників. Мова йде не про контроль, а про не пропуск до участі компаній, котрі не викликають довіри.

Статистика за чотири роки

Починаючи з 2016 року, Українська універсальна біржа працює на ринку необробленої деревини. За цей час було досягнуто колосальних результатів, які становлять близько 300 тисяч успішно проведених онлайн торгів. За весь цей час, в державний бюджет України було покладено майже тридцять мільярдів гривень прибутку. Саме тому уряд завжди підтримує роботу УУБ.

Більш детально ознайомитись із переліком лісоматеріалу, котрий було реалізовано на товарній біржі можливо за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-vigidno-kupiti-lis-kruglyak-na-prozorrosale/. Розібратись в системи Прозорро дуже просто. Для цього достатньо вивчити інструкції, котрі надаються під час реєстрації на УУБ.

Сервіс надає можливість бути підписаним на чат-боти, в котрих завжди буде надано відповіді на питання реєстрації та проведення торгів. УУБ піклуєтеся не лише про своїх користувачів, а й про населення України в цілому.