Проблеми порталу Прозорро

Портал Прозорро дуже швидко завоював велику кількість шанувальників по всій Україні. Це дало можливість багатьом підприємствам вийти на абсолютно новий рівень, так як принципи роботи порталу дозволили будь-яким компаніям отримати реальний шанс в боротьбі за привабливе замовлення від державної установи. Так як на даний момент всі державні структури зобов’язані проводити закупівлі через портал електронних аукціонів Прозорро, то навіть у дрібної компанії, яка займається друком або виробництвом канцелярії, є цілком реальний шанс стати виконавцем для дійсно великої державної організації.

Це все говорить про те, що діяльність даного порталу сфокусовано головним чином на позитивних моментах і в більшості випадків може бути виключно важливою і корисною. Проте, навколо роботи даного порталу постійно ходять певні чутки, які можуть виникати як на підставі чогось конкретного, так і просто на порожньому місці. Ситуації бувають різні, так що в будь-якому випадку немає ніякого сенсу на них зациклюватися. Куди більш логічним кроком буде можливість побудувати діяльність своєї компанії навколо порталу Прозорро, щоб отримати в результаті свою чималу користь від цього.

Як користуватись порталом

Реєстрація буде доступна кожному, хто відвідає акредитований майданчик sale.uub.com.ua. Тільки через такі майданчики у вас є можливість стати повноцінним учасником торгів і отримати реальний шанс на успіх для свого бізнесу. Причина криється в тому, що реєстрація безпосередньо на самому порталі відсутня, так що ви в будь-якому випадку повинні будете користуватися послугами акредитованих майданчиків. Це дозволить вам отримати доступ до всього необхідного функціоналу та поступово навчитися працювати з порталом державних закупівель Прозорро.

Однак на самому початку ми почали говорити про деякі проблеми, які виникали щодо роботи порталу. Пов’язані вони в першу чергу зі спробами проводити власну гру з боку багатьох державних організацій. Як ви знаєте, основа роботи порталу Прозорро будується на тому, що в результаті у державних організацій є необхідність проводити практично всі свої закупівлі саме через цей портал. Це веде до того, що багато хто з чиновників позбулися хорошої частини свого прибутку, яку вони зазвичай мали за допомогою різних схем і махінацій, які відбувалися як раз на закупівлях. Це дало можливість багатьом компаніям стати повноправними учасниками угод з державними організаціями, проте самим чиновникам це все звичайно ж не дуже подобалося, і вони почали шукати шляхи обходу.

В результаті багато з них робили спроби, спрямовані на обман системи Прозорро. Деяким це навіть вдавалося, деякі в результаті такої діяльності, несли правову відповідальність. Як би там не було, до сих пір є інформація про те, що періодично виникають спроби обійти систему і отримати свою власну вигоду. Однак не можна заперечувати того факту, що зробити це зараз куди складніше ніж раніше. Хто реально хоче знайти спосіб обійти систему, той зможе в підсумку впоратися з завданням будь-якої складності. Однак важко уявити собі портал, який міг би краще забезпечити прозорість такого роду угод, ніж діюча система електронних закупівель.

Якщо вам все-таки цікаво дізнатися більш детально про такого роду ситуаціях, то можна вивчити матеріали з відносно такої проблеми як продаж землi сiльськогосподарських призначення. Тут тема розкривається куди більш широко, так що у кожного є можливість покопатися в проблематиці. Проте, робота даного порталу вже змогла внести свій позитивний внесок, а так як він постійно розвивається, то все найцікавіше чекає нас попереду.