Пиломатеріали хвойних порід

Деревна сировина використовується в будівництві як будівельний ліс, при будівництві дахів, для оздоблювальних робіт, для виробництва підлог та паркетів. З дерева виготовляють меблі, тераси, сходи, а також вікна та двері. Основною сировиною деревообробної промисловості є пиломатеріали. Його використання величезне. Пиломатеріали з твердих порід дерева ідеально підходять для столярних та меблевих робіт, а хвойні — для виробництва вікон, дверей та підлоги. 

 Що таке пиломатеріали?

Пиломатеріали — це дерев’яний виріб, отриманий в результаті пиляння поздовжнього круглого дерева. Виробництво пиляної сировини відбувається на вертикальних або стрічкових пилах, призначених для колод. Перші застосовують для групового пиляння. Пиломатеріали поділяють:

1. За ступенем обробки;

  • необрізний пиломатеріал — обробляються лише дві паралельні поверхні, бічні краї залишаються необробленими; 
  • необрізні пиломатеріали — отримують однократним натиранням на пилорамах (фрезерні пилки);
  • обрізний пиломатеріал — оброблено чотири площини і краї лоба; 

2. За розміром:

  • дошка — товщина: 19-45 мм і ширина: 75-250 мм,
  • балка — товщина: 50-100 мм і ширина: 100-250 мм,
  • лати — поперечний переріз від 12/24 до 29/70 мм,
  • лати — поперечний переріз від 38/63 до 75/140 мм,
  • деревина квадратна — переріз від 100/100 до 175/175 мм,
  • балки — перетин від 200/200 до 275/275.
  • За такими розмірами нарізають, переважно, хвойні породи, розміри листяних порід дуже схожі на них.

Сушіння та зберігання пиломатеріалів

Перш ніж деревина з’явиться у продажу, вона повинна пройти процес сушіння. Як результат, пиломатеріали досягають вологості, подібної до тієї, в якій він буде остаточно використаний. За рахунок процесу сушіння  підвищується його твердість, покращується якість обробки та стійкість до різноманітних зовнішніх факторів.

Щоб дерев’яна сировина зберігала свої первісні властивості і не деформувалася, її слід правильно зберігати. В іншому випадку вона втратить придатність для наступного використання. Будівельні пиломатеріали слід зберігати на штабелях, на відкритому повітрі або в спеціально пристосованому приміщенні, щоб забезпечити стабільний потік повітря. Зазвичай, такі приміщення будують лісгоспи, які мають постійно доступ до ресурсів. Скоба будується на бетоні або опорних стовпах, щоб запобігти намоканню деревини. Температура зберігання теж має значення. 

Де купити хвойні пиломатеріали

Найкращі вироби з пиломатеріалів використовуються в меблевій та підлоговій промисловості, а також як матеріал для виробництва вікон та декоративних елементів. Крім того пиломатеріали активно використовуються у будівельній та паперовій промисловостях. Продаж деревини відбувається на електронних аукціонах через Прозоро-продажі від Української універсальної біржі sale.uub.com.ua. Зразкові пропозиції можна знайти тут https://sale.uub.com.ua/news/yak-prydbaty-pylovnyk-hvojnyh-porid-na-prozoro-prodazhi.

Пиломатеріали обрізні хвойних порід (ялина, ялиця) купити в Івано-франківськ

Протягом останнього року електронні аукціони стали інструментом підтримки, який є альтернативою або доповненням до традиційних переговорів. Основою електронних аукціонів є наявність конкурентів на ринку. Практика показує, що у багатьох ситуаціях компанії легко уникають корупційних схем та завдяки конкуренції мають можливість продати або купити товар за кращу ціну відповідної якості. 

Українська універсальна біржа  — провідний експерт ринку з організації електронних аукціонів Прозоро-продажі. Завдяки злагодженій команді та професіоналізму фахівців отримати найкращий результат стало можливо, не виходячи із робочого кабінету.