Переваги Прозорро.Продажі для усіх користувачів

Прозорро.Продажі – це підсистема системи Прозорро, яка була створена в 2016 році з метою ліквідації корупційних схем продажу держмайна. Не дивлячись на те, що вона функціонує лише декілька років, вона встигла зарекомендувати себе в якості надійного інструменту боротьби з тіньовими схемами реалізації державного та комунального майна.

Більше про це написано тут sale.uub.com.ua. Далі будуть розглянуті головні переваги цієї системи для продавців, покупців та самої держави.

Переваги Прозорро.Продажі для продавців

В якості продавців товарів тут виступають державні та комунальні підприємства, органи місцевого самоврядування та інші схожі структури, які хочуть продати чи здати в оренду державне майно. Також тут є розділ з комерційними торгами, де продавати свої товари можуть представники бізнесу.

Головна перевага для будь-якого продавця, що зареєстрований на Прозорро, це широка база потенційних покупців, які готові конкурувати між собою за право придбати той чи інший лот. При цьому завдяки цій конкуренції на товар формується справедлива ціна, щоб уде відповідати ринковій вартості.

Крім цього цей державний портал дає можливість підприємствам безкоштовно прорекламувати свій бренд, так як виставлені лоту бачать усі: як учасники системи, так і сторонні спостерігачі.

Переваги системи для покупців

Для тих, хто хоче придбати комунальне чи державне майно по ринковій ціні на прозорих умовах, система Прозорро.Продажі є оптимальною. Тут немає корупції, домовленостей та хабарництва. Усі учасники змагаються за право придбати лот на рівних умовах. При цьому дані про те, хто саме зробив ставку, будуть закритими до кінця торгів та визначення переможця. Все це забезпечує чесніть проведення аукціону та його прозорість.

Крім цього, завдяки тому, що тут зібрана центральна база даних усіх лотів, що є активними на цей момент, потенційним покупцям не потрібно витрачати свій час на те, щоб шукати потрібний товар на сторонніх ресурсах, репутація яких не перевірена.

Тобто для учасників торгів (покупців) система Прозорро.Продажі дає економію часу та грошей, які вони б витратили на те, щоб домовитися з продавцем у випадку проведення звичайного закритого аукціону.

Переваги Прозорро.Продажі для держави

Тут все очевидно: якщо ринок продажу держмайна буде повністю легалізований, то будуть ліквідовані усі корупційні схеми, побудовані на хабарництві та домовленостях. Завдяки цьому держава буде отримувати прибуток, який довгий час не отримувала, та зможе контролювати об’єми продажу держмайна. За більш детальною інформацією стосовно переваг системи відкритих онлайн торгів ви можете звернутися за посиланням https://sale.uub.com.ua/about.aspx.

Прозорро.Продажі – це офіційний державний портал, що містить в собі усю базу лотів та забезпечує відкриті, чесні та прозорі онлайн торги, що ведуться дистанційно по всій території країни. Тут немає місця для тіньових схем продажу державного та комунального майна, тому цю систему обирають не тільки українські, але й зарубіжні учасники.